2017-2018 навчальний рік

Вчителі початкової ланки школи:

 1-А Остапенко Любов Василівна

1-Б Ремез Наталя Дмитрівна

2-А  Пархоменко Надія Василівна

2-Б Герасименко Ніна Григорівна

3-АТурчиновська Людмила Олексіївна

3-Б Неділько Людмила Анатоліївна

4-А Деревінська Лариса Петрівна

4-Б Скринник Оксана Володимирівна

 

 Сук Тетяна Олександрівна, Яценко Софія Юхимівна -- вчителі української мови та літератури в початкових класах

Прядко Ірина Миколаївна -- вчитель англійської мови в початкових класах

Вихователі групи продовженого дня:

Татарчук Віра Іванівна

Литвин Ірина Степанівна

Шевченко Анна Сергіївна

Вчителі середньої та старшої ланки школи:

5-А -- кл.керівник - Колесник Альона Андріївна (педагог-організатор, вчитель української мови та літератури)

5-Б -- кл.керівник - Соловей Алла Іванівна (вчитель англійської мови )

5-В -- кл.керівник - Юхно Світлана Гаріївна (вчитель української мови та літератури)

6-А -- класний керівник - Білик Ольга Петрівна (вчитель української мови та літератури, художньої культури)

6-Б --кл.керівник - Бондарєва Інна Анатоліївна (вчитель зарубіжної літератури та російської мови)

6-В -- кл.керівник -  

7-А -- кл.керівник - Суржавська Неля Борисівна (психолог)

7-Б -- кл.керівник - Ташута Людмила Миколаївна (вчитель біології )

8-А -- кл.керівник - Карпенко Людмила Миколаївна (вчитель географії та природознавства)

8-Б -- кл.керівник - Компанець Оксана Миколаївна (вчитель хімії, біології та екології )

9-А -- кл.керівник - Мимрик Тамара Миколаївна (вчитель зарубіжної літератури та російської мови)

9-Б -- кл.керівник - Мягка Вікторія Вікторівна (соціальний педагог)

10 -- кл.керівник - Турчиновська Лариса Петрівна (вчитель української мови та літератури)

11 -- кл.керівник - Затягалова Наталя Олександрівна (вчитель англійської мови )

Коршак Людмила Миколаївна -- вчитель української мови та літератури

Петренко Михайло Акимович -- вчитель фізики та інформатики

Ткаченко Ганна Іванівна -- вчитель математики

Верходуб Віра Миколаївна -- вчитель історії та правознавства

Деревінська Лариса Петрівна -- вчитель історії

Догаєва Галина Анатоліївна -- вчитель історії 

Скок Віктор Іванович --  вчитель трудового навчання

Криворученко Ніна Володимирівна -- вчитель музики, світової лвтератури, інтегрованого курсу "Мистецтво"

Зарічняк Юлія Юріївна -- вчитель образотворчого мистецтва

Мазенко Вікторія Олегівна -- вчитель основ здоров'я

Афонін Володимир Михайлович -- вчитель фізкультури

Яковлєва Людмила Михайлівна -- вчитель фізкультури

Литвин Ірина Степанівна -- вчитель  інформатики

Філіпова Любов Василівна -- вчитель математики