КАЛИТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

КАЛИТЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

07420, Київська область, Броварський район, смт.Калита, пров. Ювілейний 2,

тел. (04594)686-81,

ел. адреса:ks-1@ukr.net, п/р35414019096800  в ПАТ «Державний Ощадний банк України», МФО821018,Код ЄДРПОУ25299069

 

НАКАЗ

«31 » травня 2019 року          смт. Калита                              № 03-03/10-у

Про зарахування учнів до 1-х класів           Калитянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

На виконання абзацу першого частини 3 ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту» (651-14), ст.35 Закону України «Про освіту», постанови Кабінету міністрів України від 12.04.2000 №646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», ст.ст. 19,20,21,22,26 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 №964, наказу № 367 від 16 квітня 2018 року«Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на підставі заяви батьків, з метою  забезпечення права на освіту та належної організації і проведення прийому дітей до 1 класу

        НАКАЗУЮ:

 1. Зарахувати до 1-А класу таких учнів:

1.     Баніт Ілона Олександрівна

2.     Благодир Кирил Віталійович

3.     Гайова Катерина Олександрівна

4.     Голубка Олександра Юріївна

5.     Горбаченко Дмитро Валерійович

6.     Дорошенко Єлизавета Дмитрівна

7.     Дяченко Микола Олександрович

8.     ЗагродськийМарк Сергійович

      9.  Кирилюк Анна Олегівна

         10. Козаченко Матвій Анатолійович

         11. Котовська Дарина Андріївна

         12. Набухотна Анна Миколаївна

         13. Набухотний Олександр Миколайович

         14.Оріховська Крістіна Вадимівна

         15. Приємницька Вікторія Ігорівна

         16. Рябокляч Тимофій Дмитрович

         17. Сук Анастасія Русланівна

        18. Фрол Анастасія Вікторівна

         19. Фрол Ілля Вікторович

         20. Череда Дмитрій Олександрович

         21. Чорнодід Анастасія Романівна

         22.Чубар Ілля Олександрович

 

1.1.Класним керівником призначити Деревинську Ларису Петрівну.

2. Зарахувати до 1-Б класу таких учнів:

      1. Архипцов Олександр Іванович

      2. Бурова Ольга Михайлівна

      3. Вікол Діана Дмитрівна

     4. Вітьом Валерій Олексійович

     5. ВорошиловКлім Сергійович

    6. Кисіль Софія Сергіївна

    7. Киченок Максим Дмитрович

    8.Кочутенко Софія Євгенівна

9.Кудін Софія Олександрівна

    10.Лабур Маргарита Сергіївна

         11.Лешко Артем Іванович

         12.Миронюк Богдан Васильович

         13.Рамазанова Софія Рафіківна

         14.Свиноріз Соломія Едуардівна

         15.Скоробагатько Іван Олександрович

         16.Сорока Анна Валеріївна

         17.Сорока Марія Валеріївна

         18.Терещенко Поліна Олексіївна

         19.Усик Ілля Олегович

        20.Циба Сергій Михайлович

         21.Чорномаз Софія Іванівна

         22.Шишков Артем Сергійович

2.2 Класним керівником призначити Скринник Оксану Володимирівну.

3. Зарахувати до 1-В класу таких учнів:

1.     Аксьонов Богдан Андрійович

2.     Бондаренко Марина Олександрівна

3.     Галаджій Данило Васильович

4.     Грибова Кіра Денисівна

5.     Гутник Маргарита Андріївна

6.     Крилова Анна Юріївна

7.     Криштоп Вікторія Анатоліївна

8.     Кудін Артем Олександрович

      9. Лєщенко Марина Сергіївна

         10. Луппа Вікторія Владиславівна

         11. Мерега Денис Віталійович

         12. Овдієнко Дмитро Русланович

         13. Пільц Олексій Євгенович

         14. Плечко Даря Дмитрівна

         15. Примакова Мілана Іванівна

         16. Пузирна Ірина Дмитрівна

         17. Скоренко Єва Антонівна

         18. Філоненко Софія Вадимівна

         19. Цеменко Олександра Анатоліївна

         20. Шульгіна Каріна Костянтинівна

         21. Щербак Ігнат Віталійович 

3.3. Класним керівником призначити Сук Тетяну Олександрівну.

4. Секретарю школи Турккі О.М.:

4.1 Внести прізвища учнів до алфавітної книги за відповідною літерою;

02.09.2019

4.2.Завести номер на особовій справі кожного учня, виходячи з номера, присвоєного в алфавітній книзі;

02.09.2019

4.3.Розмістити особові справи зарахованих учнів до папки з особовими справами 1-их класів;

02.09.2019

5.Класним керівникам 1-их класів Деревинській Л.П.,Скринник О.В.,

 Сук Т.О:

5.1.Внести прізвища зарахованих учнів до сторінок класного журналу;

5.2.Передати списки учнів класу до медичного кабінету школи.

 

 

Директор школи                                          А.М. Шпак

                                                          

 

       З наказом № 03-03/10-у від31.05.2019 року

ознайомлені:

Деревинська Л.П._________,СкринникО.В.________, Сук Т.О._______