1-А клас

Класовод: Остапенко Любов Василівна

 

1.     Буглак Артем Сергійович

2.     Воробей Назарій Олександрович

3.     Гайовий Дмитро Сергійович

4.     Гайовий Ілля Олегович

5.     Герасименко Віталіна Володимирівна

6.     Гуля Софія Андріївна

7.     Дечев Денис Дмитрович

8.     Єфіменко Ілля Вячеславович

9.     Заїка Святослав Євгенович

10.                       Кіршина Дар’я Євгенівна

11.                       Кожушко Данило Олександрович

12.                       Кожушко Ольга Олександрівна

13.                       Куценко Кіра Русланівна

14.                       Лесик Дмитро Сергійович

15.                       Литвин Іван Ярославович

16.                       Матвієнко Евеліна Євгенівна

17.                       Московченко Кіріл Сергійович

18.                       Павлюк Данило Валерійович

19.                       Панченко Андрій Миколайович

20.                       Підгайна Ольга Святославівна

21.                       Підгайний Даніїл Антонович

22.                       Плужнікова Дарина Олексіївна

23.                       Прокопець Анна В’ячеславівна

24.                       Прокопець Павло Віталійович

25.                       Січкар Максим Олександрович

26.                       Турккі Еліна Пасівна

27.                       Філіпова Ярослава Валеріївна

28.                       Черкасова Софія Олександрівна

  

1-Б клас

Класовод: Ремез Наталія Дмитрівна

1.     Баніт Вероніка Олександрівна

2.     Баніт Дмитро Олександрович

3.     Благодир Діана Віталіївна

4.     Богінський Нікіта Віталійович

5.     Грибова Діана Сергіївна

6.     Діас Бетанкур Роман Володимирович

7.     Дмитренко Софія Олександрівна

8.     Жабінська Дарина Валеріївна

9.     Калінін Микола Миколайович

10.                       Короленко Богдан Євгенійович

11.                       Котляренко Валерія Анатоліївна

12.                       Літбарські Вікторія Вікторівна

13.                       Логінова Дар’я Михайлівна

14.                       Мартиненко Гліб Олегович

15.                       Мартиненко Станіслав Олегович

16.                       Менщик Валерія Юріївна

17.                       Мірошниченко Нікіта Дмитрович

18.                       Морозова Діана Дмитрівна

19.                       Москалюк Тимофій Денисович

20.                       Росоха Софія Ярославівна

21.                       Скок Катерина Сергіївна

22.                       Слободянюк Максим Тарасович

23.                       Тищенко Олександр Русланович

24.                       Халімончук Олександр Володимирович

25.                       Щерба Олександр Олексійович

26.                       Яковенко Олександра Миколаївна

27.                       Ярко Єгор Анатолійович