семінар вчителів історії та правознавства

7 квітня в нашій школі відбувся районний семінар-практикум вчителів історії та правознавства "Формування демократичних цінностей у процесі вивчення історії". Відкрила семінар методист РМК Крокос Л.Г. Учасники семінару відвідали урок з історії у 6 класі "Римська республіка в ІІ ст. до н.е. Реформи братів Гракхів" "Вчителя - методиста", спеціаліста вищої категорії Савчук Л.І.

Також Лідія Іванівна поділилась своїм досвідом у роботі над проблемою "Розвиток критичного мислення на уроках історії та правознавства"

Урок з історії України в 9 класі "Особливості розвитку освіти в Україні в ІІ пол. ХІХ ст" показала для учасників семінару "Старший вчитель", спеціаліст вищої категорії Верходуб В.М. А також поділилася своїм досвідом у роботі над проблемою "Формування предметної компетентності учнів на уроках з історії".

Для учасників семінару  ескурсію до шкільного кабінету-музею Захисту Вітчизни "Історія і сьогодення" підготував і провів Малець С.Д., вчитель курсу "Захист Вітчизни", "Вчитель-методист", спеціаліст вищої категорії, керівник ВПК "Прикордонник", учасник АТО.

При відвідуванні краєзнавчого музею гості нашої школи побачили панораму "Використання краєзнавчого музею при вивченні тем з історії:

5 клас "Українське село і місто у 18-19 ст."

10 клас "Розселянювання України. Голодомор 1932-33 р.р."

11 клас. Людина і світ. "Я - член сімї, громадянин держави, громадянин планети Земля"

Панораму підготувала і провела розом з гуртківцями Догаєва Г.А., "Старший вчитель", спеціаліст вищої категорії, керівник музею, керівник гуртка "Краєзнавці".